Návrhy detských izieb

Vytvárame návrhy detských a študentských izieb s ohľadom na vek záujmy aj povahové vlastnosti dieťaťa v luxusnom prevedení. Navrhujeme ako nové interiéry, tak aj zaistíme čiastočné či komplexné rekonštrukcie detských izieb.

Dizajnové detské izby sú špeciálnym miestom pre malých aj veľkých. Vytvárame návrh priestoru, starostlivo premyslený a pritom sú detské izby moderné a funkčné, aby dali vyniknúť detskej kreativite a prirodzenej potrebe rozvíjať sa a rásť.

Návrhy moderných detských izieb

Doprajte svojim deťom modernú a pritom úplne funkčnú a praktickú detskú izbu. Pred samotnou rekonštrukciou vytvoria náše dizajnérky návrh detskej izby v podobe vizualizácie, ktorou vám priblížime finálnu podobu interiéru.

Naše dizajnové štúdio ponúka kompletné služby v zariaďovaní detských priestorov, návrhy detských izieb až po realizáciu interiéru detskej izby podľa návrhu. Objednajte si dizajnový návrh detskej izby aj s realizáciou na kľúč.

Potrebujete návrh interiéru detskej izby?

Služby návrhu interiéru sú vhodné pre všetkých, ktorí si chcú dopriať originálnu a luxusnú izbu pre svoje deti. O návrhy detských izieb sa nezaujímajú len ľudia, ktorí sú v tejto oblasti bezradní, ale aj tí, ktorí si chcú rozšíriť prehľad o tom, čo dnešný trh ponúka.

Návrh detskej izby na mieru - informácie a cenová ponuka