Návrh interiéru a dizajn luxusnej kuchyne na mieru - LUAL STUDIO

Návrhy kuchýň - moderné vizualizácie kuchyne

Zariadenie kuchyne je viac než len sada skriniek a dvierok - je to srdce vašej domácnosti. Kvalitné návrhy kuchýň, ako v byte tak aj dome, so zameraním na dizajn, praktickosť a kvalitu, ponúka naše interiérové štúdio LUAL.

V tejto galérii nájdete niekoľko príkladov (referencií) vizualizácie kuchýň. Vizualizácia kuchyne poskytne ideálnu možnosť, ako sa do budúcej kuchyne pozrieť ešte pred jej realizáciou. Návrh kuchyne - vizualizácia je veľká pomoc pre zákazníka v možnosti vcítiť sa do miestnosti a predstaviť celkový priestor.

V kuchyni sa opäť žije - býva prepojená s jedálňou, obývacou izbou a cez terasu je často otvorená až do záhrady. Stala sa súčasťou spoločenských priestorov, miestom, kde rodina spoločne trávi svoj čas. A ak je kuchyňa takto vyťažená, je potrebné ju dobre vybaviť - pekným a premyslene usporiadaným nábytkom, modernými spotrebičmi a praktickú podlahou a obkladmi. Dôležitý v tomto prípade je samotný návrh kuchyne. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam získate nadčasový návrh interiéru kuchyne, v ktorej sa budete cítiť príjemne, útulne a zároveň tu nebude chýbať kvalita, čistota a funkčnosť. Pripravený návrh kuchyne, pomôže vybrať materiál a farebné riešenie.

Moderné kuchyne na mieru s jedinečným návrhom

Dnes na plnej čiare víťazia moderné kuchyne prepojené s obývacou izbou. Vzniká tak veľký priestor, kde rodina môže fungovať ako celok. Na vzhľad kuchyne sú tak ale kladené vysoké nároky, moderné kuchynskej linky skôr pripomínajú obývacie zostavy.

Naše dizajnérky vyhotovia návrhy kuchyne, podľa vašich predstáv a hlavne podľa dnešných moderných trendov.

Z nášho spoločného návrhu vytvoríme vždy najskôr vizualizáciu kuchyne, ktorú upravujeme do najmenších detailov. Až následne ak je všetko podľa predstáv, začíname s realizáciou. Ako taká vizualizácia interiéru vyzerá si môžete prezrieť v našich návrhoch interiéru kuchyne.

Vizualizácia kuchyne 


Z hľadiska štýlu sa dnes návrhy kuchyne delia na moderné, luxusné a rustikálne. Luxusné kuchyne sprevácza prvotriedny dizajn a kvalita. Štýl si každý vyberá podľa svojho vkusu, ale aj podľa toho, ako je zariadený celý interiér.

Vybrali sme pre vás návrhy kuchyne najrôznejších typov, ktoré realizovali naši bytoví dizajnéri. Vizualizácia kuchyne ponúka luxusné a moderné prevedenia kuchyne, návrh kuchyne a jej farebné kombinácie, ktoré sú práve módne, aké tvary a dizajn dnes ľudia požadujú a čo všetko je vlastne možné.

Moderné kuchyne na mieru

Vyberte si aj vy modernú kuchyňu, ktorá vám už pri prvom pohľade splní vaše očakávania, a nebudete musieť upúšťať od svojich prianí. Moderné kuchyne na mieru sú od toho, aby vám pomohli zrealizovať vaše požiadavky, a to od tých najjednoduchších až po tie najnáročnejšie. Môžete mať kuchyne jednoduché, klasické, moderné, rustikálne aj luxusné, ktoré nemajú obdobu.

Potrebujete návrh kuchyne s dôrazom na dizajn?

Služby interiérového dizajnéra sú vhodné pre všetkých, ktorí si chcú dopriať originálny a luxusný interiér kuchyne alebo komplet celého bytu či domu. Návrh kuchyne nevyužívajú len ľudia, ktorí sú v tejto oblasti bezradní, ale aj tí, ktorí si chcú rozšíriť prehľad o dizajnových možnostiach pre svoj interiér.

Ak hľadáte dizajn kuchyne, vďaka ktorému bude vaša kuchyňa vyzerať luxusne, návrh kuchyne na mieru je skvelý spôsob. Na základe vašich konkrétnych potrieb a preferencií vám pripravíme vizualizácie, ktoré vám presne ukážu, ako bude vaša kuchyňa vyzerať.

Ponúkame foto-realistické návrhy kuchýň, ktoré dokážu osloviť  aj tých najnáročnejších klientov a ktoré dokážu doslova uchvátiť  na prvý pohľad. Prehliadnite si fotogalériu moderných kuchýň, ktoré sme mali možnosť vyrobiť a realizovať pre našich klientov. 

Návrhy kuchýň

Radi Vám pomôžeme pri zariaďovaní nového bytu nábytkom či pri rekonštrukcii vašej kuchyne. Ponúkame kompletný profesionálny servis: zameranie, návrh kuchyne, poradenstvo, dopravu a montáž kuchynského nábytku. Vizualizácia a návrh kuchyne je pre nás samozrejmosťou. Luxusné aj dizajnové kuchyne vám vyrobíme na mieru.

Pozrite si 3D vizualizácie moderných kuchýň od našich návrhárov. Pripravíme vám 3D návrh kuchýň a všetko prispôsobíme vašim predstavám, vašemu vkusu a štýlu.

Návrh kuchyne od konzultácie až po jej realizáciu

Od samotnej konzultácie s dizajnérom, cez návrh kuchyne, výrobu a konečnú realizáciu sa vám budeme snažiť poradiť a ponúknuť presne to, čo bude spĺňať vaše predstavy. Do každého návrhu kuchyne sa dizajnér snaží vniesť funkčnosť, praktickosť, zaujímavý moderný dizajn, ale aj určitú originalitu riešenia a nápad. Môžeme vám pomôcť so stavebnou pripravenosťou pre kuchyňu.

Návrh kuchyne a kuchynskej linky má veľa podôb - klasické, moderné, rustikálne kuchyne, extravagantné aj tvarom - rovná, do L, do U, do G, s ostrovčekom, či barovým pultom. S návrhom kuchyne odporučíme aj vhodné spotrebiče podľa vašich potrieb a požiadaviek.

Štýlová kombinácia obývacej izby s kuchyňou presne podľa predstáv a najvyšších požiadaviek

Rekonštruujete byt a rozhodli ste sa prepojiť obývačku s kuchyňou? Chýba vám inšpirácia, alebo najmä kladiete dôraz na dizajn a funkčnosť oboch častí? Zvoliť správne prevedenie, materiály a dizajn celej miestnosti, ktorým vydarene prepojíme obe časti, je výzva aj pre skúsených dizajnérov. Načerpajte inšpiráciu a o ďalšie kroky s návrhom interiéru už sa  profesionálne postaráme.

Farby modernej kuchyne

Farby a trendy modernej kuchyne sa rok čo rok menia. V poslednej rokoch sú obľúbené prírodné farby ako je hnedá alebo šedá imitujúce betón aj klasická biela. Neutrálne farby možno vhodne kombinovať s farebnou dekoráciou.

Kuchyňa-obývacia izba v modernom štýle

Dizajn kuchyne v obývacej izbe v modernom štýle je najúspešnejší variantom dokončenia kombinovaných priestor.

Pre všetkých milovníkov moderného dizajnu, máme riešenia  aj pre vašu kuchyňu!

Začleňovanie prírodných prvkov do interiéru kuchyne stále stúpa na obľube. Moderným kuchyniam pristanú prírodné prvky, predovšetkým potom materiály, svetlo, ale aj vegetácia dotvára toto moderné prostredie.

3D vizualizácie kuchyne - kuchyne podľa vašich predstáv

Kvalitný návrh a vizualizácia kuchyne sú súčasťou každej našej ponuky. Vizualizácie interiéru kuchyne predstavujú profesionálnu prácu našich interiérových dizajnérov. V našich dizajnových návrhoch kuchýň nájdete aktuálne módne trendy, požiadavky zákazníkov a originalitu. 

Grafický návrh exkluzívnej kuchyne

Máte tie najnáročnejšie predstavy, vyžadujete luxus, kvalitu a dizajn? Luxus je niečo, čo svedčí o maximálnom pohodlí, ktoré dokonale funguje,  je pekné i praktické zároveň. Interiérové dizajnové štúdio LUAL svojím individuálnym prístupom ku svojim zákazníkom uspokojí aj tie najnáročnejšie predstavy o luxusnej kuchyni.

Vizualizácie kuchyne až po jej realzáciu

Naši odborníci vám pomôžu s každým krokom procesu - od návrhu a vizualizácie kuchyne až po jej realizáciu. Môžete sa spoľahnúť na naše služby a našu vášeň pre dokonalý návrh kuchyne. Ak hľadáte luxusné riešenia a jedinečné inšpirácie pre moderné kuchyne, s nami môžete očakávať najvyššiu kvalitu a profesionalitu v každom aspekte našich služieb.

Moderné zariadenie kuchyne

Kuchyne s moderným dizajnom vynikajú čistými líniami a jednoduchými tvarmi, sú dynamické a elegantné. Vďaka novým prvkom a trendovým materiálom umožňujú funkčné priestorové riešenia interiéru.

Navrhujeme tiež nábytok na mieru, ďalej sme schopní dodať ďalšie zariaďovacie prvky a snažíme sa o úplnosť a celistvosť celého procesu.

Želáte si vytvoriť moderný dizajn interiéru kuchyne? Naše dizajnérske štúdio vám môže pomôcť vytvoriť luxusný priestor, ktorý bude funkčný aj štýlový. Naši dizajnéri s vami budú spolupracovať na vytvorení dizajnu modernej kuchyne, ktorý bude vyhovovať vašim jedinečným potrebám a prianiam.

Individuálny prístup k zákazníkovi umožňuje uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky a realizovať návrh kuchyne na mieru. Samozrejmosťou je komplexné riešenie (podlahy, maľby a tapetovanie stien, osadenie osvetlenia a možnosť výberu doplnkov do kuchyne).

Dizajn v každom návrhu kuchyne

Rovnováhu medzi dizajnom a praktickým využitím kuchyne nájdete v odbornom spracovaní návrhu vašej novej luxusnej kuchyne. Na základe našich dlhoročných skúseností vám ponúkneme praktické a originálne návrhy kuchyne podľa vašich predstáv. Inšpirujte sa našimi návrhmi interiéru pre kuchyne.

Rustikálne kuchyne sú čoraz viac obľúbené

Rustikálne kuchyne majú aj v dnešnej takzvanej modernej dobe svoje neodmysliteľné miesto a sú stále veľmi obľúbené. Pre vašu inšpiráciu si prezrite našu fotogalériu realizovaných rustikálnych kuchýň.

Inšpirujte sa najnovšími trendmi v dizajne moderných kuchýň.

Naša vášeň pre kreatívny prístup k dizajnu kuchýň prináša do vášho domova moderné a elegantné riešenia. S našimi vizualizáciami môžete precestovať svet moderného kuchynského dizajnu ešte predtým, ako prvýkrát otvoríte dvere svojej novej kuchyne. Naši skúsení dizajnéri vám pomôžu pretvoriť vaše predstavy do skutočnosti, a to tak, aby vaša kuchyňa nielen vyhovovala vašim potrebám, ale aj pôsobila ako umelecké dielo. Prezentujeme moderný dizajn kuchýň s dôrazom na detaily a praktickosť, ktorý vám umožní žiť v interiéri, ktorý vás inšpiruje a pohodlne vás obklopuje. S našimi vizualizáciami môžete zažiť, aké úžasné môže byť mať modernú kuchyňu, ktorá je centrom vášho domova.

Ponúkame komplexné riešenie pre Vašu kuchyňu:

  • 3D návrhy kuchýň a ich realizácia
  • Navrhnutie optimálneho dispozičného riešenia
  • Zariadenie kuchyne na mieru

V našom interiérovom štúdiu sa špecializujeme na dizajn luxusných kuchynských interiérov s moderným aj vintage dizajnom. Chápeme, že kuchyňa každého jednotlivca musí byť jedinečná a vyžaduje si individuálny prístup. Preto úzko spolupracujeme s našimi klientmi, aby sme vytvorili návrh kuchyne, ktorý vyhovuje ich špecifickým potrebám. Ponúkame tiež rôzne služby vrátane prestavby kuchyne, novostavby a rekonštrukcie. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o našom dizajnérskom štúdiu a o tom, ako vám môžeme pomôcť vytvoriť dokonalú kuchyňu pre váš domov!

Či už hľadáte elegantný a moderný dizajn alebo niečo tradičnejšie, náš tím dizajnérov s vami vytvorí kuchyňu, ktorá je krásna aj praktická.  Pomôžeme vám vytvoriť priestor, ktorý bude prispôsobený vašim potrebám a životnému štýlu, od nábytku na mieru až po najmodernejšie spotrebiče.

Ak hľadáte luxusne navrhnuté kuchyne alebo návrhy luxusných interiérov, obráťte sa na nás a naš skúsený a kreatívny tím LUAL STUDIO. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli transformovať váš domov na miesto snov.

Ak ste teda pripravení premeniť svoju kuchyňu na luxusný priestor, v ktorom budete radi tráviť čas, kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si konzultáciu.

Návrhy kuchyne na mieru - informácie a cenová ponuka