Realizácia interiérového návrhu modernej predsiene - Lual Studio

Luxusné a moderné predsiene

Moderné zariadenie predsiene. Naše interiérové štúdio vie zrealizovať všetky návrhy moderných predsiení.

Moderné predsiene s osobitým a nadčasovým dizajnom prvotriednej kvality. Viacero vyhotovení takéhoto moderného dizajnu predsiení si prezrite na našich návrhoch.

Všetko, čo naše štúdio navrhne - vieme aj zrealizovať. Vzhľadom na súkromie našich klientov - zrealizované obytné domy a byty nezverejňujeme.  Návrhy interiérov si môžete prezrieť v časti vizualizácie.

Hľadáte to pravé dizajnové riešenie interiéru a realizáciu vašej predsiene či vstupnej haly? 

Dizajnové riešenia pre vašu predsieň
Využite našu ponuku vizualizácie a realizácie a získajte útulnú a funkčnú predsieň, halu alebo chodbu od našich dizajnérov. Stačí nás kontaktovať.

Vstúpte do sveta, kde luxus a elegancia nájdu svoje miesto vo vašich predsieňach a vstupných halách. Vďaka našej vášni pre dokonalý dizajn a detail sme realizovali množstvo projektov, ktoré premenili bežné priestory na výnimočné interiéry. Každý projekt je odrazom našich dizajnérov, ktorí s láskou a odbornosťou vkladajú do každého detailu kúsok svojej kreativity a inovácie. Realizovali sme luxusné interiéry predsiení a vstupných hál, ktoré odrážajú najnovšie trendy v dizajne a zároveň sú v súlade s osobnými predstavami našich klientov.

Náše portfolio luxusných predsiení

V našej galérií nájdete portfólio realizovaných projektov luxusných predsiení. Inšpirujte sa prácou, ktorá hovorí sama za seba a predstavte si, ako by mohla vyzerať vaša predsieň s dotykom luxusného dizajnu od LUAL STUDIO.

Moderné predsiene a chodby

Moderná predsieň predstavuje vstup do vášho domova by mala zanechať dobrý dojem o vašom interiéri. Chodba by mala byť nielen vzhľadná, ale aj funkčná. Návrh predsiene ponúka presnú predstavu o priestore, farbách a jej rozvrhnutí. Dostanete veľa užitočných rád a informácií, ktoré potrebujete poznať skôr, než sa pustíte do samotnej realizácie predsiene.

Vďaka našim návrhom budete mať už od začiatku našej spolupráce jasnú predstavu o tom, ako bude vaša moderná predsieň vyzerať. Tým sa nielen vyhnete nepríjemným prekvapeniam, ale tiež budete mať možnosť do návrhu zasahovať a lepšie ho prispôsobiť vašim víziám.

Keď vstúpite do domu, prvá vec, ktorú uvidíte, je predsieň. Toto je priestor, ktorý udáva tón zvyšku domu. Malo by to byť príjemné a urobiť dobrý prvý dojem. Lual Studio je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na interiérový dizajn predsiení. Disponujeme tímom skúsených dizajnérov, ktorí vám môžu pomôcť vytvoriť dokonalú predsieň pre váš domov či firemný priestor. Náš tím tiež nainštaluje akékoľvek príslušenstvo alebo nábytok, ktorý ste si vybrali. Zabezpečíme, že je všetko správne nainštalované a že konečný výsledok bude spĺňať vaše očakávania.

Interiérové ​​štúdio Lual navrhuje a realizuje moderné predsiene a vstupné haly ako súčasť kompletného moderného interiéru. Táto miestnosť je vstupnou bránou do vášho domu alebo bytu, preto jej venujeme osobitnú pozornosť. Mala by vystihovať a reprezentovať štýl konkrétneho interiéru domu. V rovnakom štýle ako je moderná kuchyňa, jedáleň a obývacia izba. Teda tie miestnosti, kde vediete hosťa.

Moderné predsiene a chodby - návrhy a realizácie