Návrh interiéru - LUAL STUDIO

Realizácie exkluzívnych interiérov

Tvoríme originálny a moderný bytový dizajn. Exkluzívny dizajn interiéru je našou špecializáciou, preto vám môžeme poskytnúť tie najlepšie služby v tejto oblasti. Bytový dizajn je určený pre všetkých, ktorí sa radi pohybujú v modernom a vkusnom prostredí. Vytvoríme interiérový dizajn a návrhy interiérov pre váš domov či pracovisko.

V rámci komplexných služieb poskytujeme profesionálny prístup s tímom skúsených dizajnérov a architektov, návrhy a realizácie interiérov. Pomôžeme Vám zhmotniť sny o bývaní s dôrazom na Vaše individuálne potreby a originalitu.

Moderné interiéry, ktorých návrh a realizáciu vám ako skúsená firma ponúkame, vám poskytnú príjemné rodinné zázemie a budú vašim splneným snom o krásnom bývaní.

Nový interiér vrátane jeho realizácie či rekonštrukcie

Pokiaľ by ste radi zrekonštruovali vaše súčasné priestory, obráťte sa na nás vo chvíli, keď ste sa tak rozhodli. Nie je načo čakať. Nový návrh rekonštrukcie a interiéru je záležitosť, ktorej sa musí venovať dostatok času, aby bolo všetko perfektné. Záleží ako sú stavebné úpravy rozsiahle.

Čo sú luxusné interiéry 

Práca našich dizajnérov nie je o prvoplánovom luxuse, kedy sa za luxusné považuje len to, čo je najdrahšie. Dokonalý interiér, v ktorom sa cítite dobre, je založený na iných základoch. Je tvorený nápadom, vyhovuje životnému štýlu jeho obyvateľov, sú v ňom použité kvalitné materiály a ako celok má jedinečnú atmosféru.

Potrebujete návrh a realizáciu interiéru?

Túžite po exkluzivite, originalite a praktickosti? Radi vám ponúkneme profesionálne návrhy a realizácie interiérov, pre všetkých, ktorí túžia po originálnych a moderných priestoroch. 

Kladieme dôraz na detail, funkčnosť a precíznu realizáciu interiérov ktoré aj sami navrhneme, pozrite si naše realizácie. Vykonávame aj kompletné realizácie interiérov bytov a rodinných domov.

Rekonštrukcie interiérov 

Spoločne s vami navrhneme nadčasové, kvalitné zariadenie interiéru. Rekonštrukcia interiéru zahŕňa aj doplnky, ktoré interiéru dodávajú osobitý výraz. Starostlivo vyberieme kolekcie predmetov, ktoré sú pre daný interiér najvhodnejšie. Uvedieme vaše predstavy o interiéri v skutočnosť alebo spoločne nájdeme štýl a výraz pre váš interiér, v ktorom sa budete cítiť dobre.

Návrh interiéru bytov, kancelárií, komerčných interiérov i verejných priestorov patrí bezpochyby k najpríjemnejším záležitostiam v osobnom, ale aj profesionálnom živote. Aby sme sa doma, v práci, ale napríklad aj v reštaurácii cítili dobre a pohodlne, je potrebné brať ohľad na veľa faktorov. Celkový dojem môžu vylepšiť, ale aj pokaziť detaily, nad ktorými málokto dokáže pri realizácii vlastného bývania, pracovných priestorov či reštaurácií premýšľať už vo fáze plánovania. Preto je vhodné obrátiť sa na odborníkov (architektov a bytových dizajnérov).

REALIZÁCIE BYTOVÝCH INTERIÉROV
Prezrite si nami vytvorené bytové aj nebytové realizácie.

  • Predsiene a chodby
  • Kuchyne a kuchynské kúty
  • Obývacie izby
  • Spálne
  • Detské izby
  • Študentské izby
  • Kúpeľne
  • Byty
  • Pracovne

Medzi často spracovávané návrhy interiérov sú bytové priestory. Do našej hlavnej činnosti tak patria návrhy a realizácia obývacích izieb, spální či kuchýň.

Prečo návrhy bytových interiérov

Návrh interiéru zaistí efektívne využitie miesta vo vašom byte. Návrhy bytových interiérov v maximálnej možnej miere zlúčia krásu s funkčnosťou a maximálnym využitím priestoru.

Moderné návrhy interiérov vášho domu či bytu

Ponúkame vám vytvorenie moderného interiéru pre váš dom či byt. Poskytneme vám niekoľko návrhov farebného a dispozičného riešenia vášho interiéru. Samotná realizácia interiérov potom prebieha podľa vopred daného harmonogramu. Kladieme veľký dôraz na kvalitnú a rýchlu prácu. V priebehu realizácie interiérov vždy vychádzame z priania, vkusu a rozpočtu klienta. Zaoberáme sa aj interiérovým dizajnom komerčných objektov. samotná

Realizácia interiérov na kľúč

Nezáleží na tom, či ide o váš domov alebo komerčný priestor, naša firma sa postará o vaše potreby a predstavy. Realizácia interiérov na kľúč je u nás spojením umenia a funkcionality. Dajte nám príležitosť premeniť váš priestor na miesto, ktoré vás bude inšpirovať každý deň.

Špecializujeme sa na vytváranie jedinečných a luxusných interiérov, ktoré sú funkčné aj štýlové. Návrhy interiéru premeníme na váš domov na luxusné útočisko, na ktoré môžete byť hrdí. Ponúkame širokú škálu služieb vrátane interiérového dizajnu, inštalácie nábytku na mieru a home stagingu. Ak hľadáte spoločnosť, ktorá oživí váš domov, Lual Studio je ideálna voľba.