Moderné kuchyne návrhy interiéru

Moderné kuchyne

Kvalita materiálu je pre moderné kuchyne samozrejmosťou rovnako ako u ostatných typov kuchýň. Čo je pre moderné kuchyne špeciálne, sú priame čisté línie a detaily - osvetlenie, farby, tvary. Návrhy moderných kuchýň zameriavame na posledné trendy - jednak na čisté rovné línie, ale aj extravagantné a funkčné prvky zároveň.

Moderné kuchyne sú pre ľudí s víziou čo sa neboja zmeny. Dizajn našich kuchýň je niečo, čo pozorne sledujeme a pripravujeme s ohľadom na najnovšie trendy. Naše moderné kuchyne sa môžu doplniť vhodnou radou tých najmodernejších spotrebičov.

Radi vám pripravíme vizualizáciu návrhu modernej kuchyne.

Luxusný dizajn kuchyne

Koncept našich návrhov pre luxusné kuchyne sa orientuje na dobrý dizajn vyznačujúci sa spojením tvorivej a premyslenej kompozície a prezentácie. Dômyselný a prepracovaný dizajn kuchyne zahŕňa najnovšie trendy a priania zákazníka.

Vizualizácia kuchýň

Po konzultácii v našom štúdiu vám vytvoríme návrh kuchyne na mieru vašim potrebám. Nová moderná kuchyňa bude prispôsobená vášmu každodennému užívaniu a vkusu. 

Už pri projektovaní si ľahko predstavíte, ako bude nová moderná kuchyňa vyzerať. Navrhneme vám 3D projekt podľa vašich predstáv a požiadaviek. Návrhy obsahujú vizualizáciu riešenia priestoru.

Návrh modernej kuchyne - informácie a cenová ponuka