Návrh interiéru modernej kuchyne LUAL STUDIO

Moderné kuchyne

Kvalita materiálu je pre moderné kuchyne samozrejmosťou rovnako ako u ostatných typov kuchýň. Čo je pre moderné kuchyne špeciálne, sú priame čisté línie a detaily - osvetlenie, farby, tvary. Návrhy moderných kuchýň zameriavame na posledné trendy - jednak na čisté rovné línie, ale aj extravagantné a funkčné prvky zároveň.

Existuje mnoho spôsobov, ako navrhnúť interiér kuchyne. Jedným z najpopulárnejších spôsobov je použitie moderného dizajnu. Moderné kuchyne majú často industriálny dizajn, takže sú otvorené zvyšku domu.

Náš tím LUAL STUDIO vám poskytuje kompletnú službu od návrhu a vizualizácie až po realizáciu vašej moderné kuchyne. Spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľmi a remeselníkmi, aby sme zabezpečili vysokú kvalitu a spokojnosť zákazníka.

Moderné kuchyne sú pre ľudí s víziou čo sa neboja zmeny. Dizajn našich kuchýň je niečo, čo pozorne sledujeme a pripravujeme s ohľadom na najnovšie trendy. Naše moderné kuchyne sa môžu doplniť vhodnou radou tých najmodernejších spotrebičov.

Radi vám pripravíme vizualizáciu návrhu modernej kuchyne.

Luxusný dizajn kuchyne

Koncept našich návrhov pre luxusné kuchyne sa orientuje na dobrý dizajn vyznačujúci sa spojením tvorivej a premyslenej kompozície a prezentácie. Dômyselný a prepracovaný dizajn kuchyne zahŕňa najnovšie trendy a priania zákazníka.

Potrebujete pomôcť s návrhom luxusnej kuchyne na mieru?

Naše moderné kuchyne sú úplne na mieru, čo znamená, že neexistujú žiadne limity na to, čo môžu naši talentovaní a kreatívni dizajnéri vymyslieť pri poskytovaní vysoko personalizovaných dizajnov moderných kuchýň.

Aké sú teda moderné trendy pri výbere kuchyne?

  • biely interiér kuchyne je vhodný pre malé priestory
  • luxusná kuchyňa v tmavých farbách do väčšieho priestoru
  • kuchynské ostrovčeky ako miesto na prácu aj stretnutia
  • moderné mechanizmy mechanizmus
  • minimalistický dizajn bez úchytov
  • Ak sa chcete dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať. V LUAL STUDIO vám radi poradíme, luxusnú kuchyňu navrhneme aj zrealizujeme.

Vizualizácia kuchýň

Po konzultácii v našom štúdiu vám vytvoríme návrh kuchyne na mieru vašim potrebám. Nová moderná kuchyňa bude prispôsobená vášmu každodennému užívaniu a vkusu. 

Už pri projektovaní si ľahko predstavíte, ako bude nová moderná kuchyňa vyzerať. Navrhneme vám 3D projekt podľa vašich predstáv a požiadaviek. Návrhy obsahujú vizualizáciu riešenia priestoru.

Ako vytvoriť dokonale modernú kuchyňu: čisté línie, maximálna funkčnosť a osobný štýl

Moderný dizajn je o vytváraní čistých, otvorených, funkčných a upokojujúcich interiérov s priestorom pre charakter a osobný štýl. A to je tiež recept na dokonalú kuchyňu. Ak hľadáte modernú kuchyňu, ktorá je príkladom elegantnej, inovatívnej estetiky, prezrite si množstvo návrhov ako môže moderná kuchyňa vyzerať, vytvorených našimi dizajnérmi.

Návrh modernej kuchyne - informácie a cenová ponuka