Vintage a provensálsky štýl kuchyne - návrhy interiéru LUAL STUDIO

Vintage a provensálsky štýl kuchyne

Aj štýlové vintage kuchyne sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania a účelným usporiadaním podľa ergonomických zásad. Vintage kuchyňa  na mieru sa môže vynímať nielen v klasickom, ale aj modernom interiéri.

Aj rustikálne kuchyne môžu mať mnoho tvárí. Pre vašu inšpiráciu si prezrite našu fotogalériu realizovaných návrhov rustikálnych kuchýň.

Rustikálne kuchyne sú stále veľmi elegantné. Vďaka neutrálnym farám sa hodia do interiérov zariadených nielen vo vidieckom štýle. Jemné nadčasové odtiene v rustikálnej kuchyni vytvárajú hrejivú atmosféru.

Rustikálne kuchynské interiéry

Rustikálne kuchyne, ktoré sa dnes často nazývajú aj provensálske kuchyne, alebo kuchyne v provensálkom štýle prinášajú do domácnosti romantickú pohodovú atmosféru. 

Ak máte radi atmosféru pokojných časov, harmóniu a útulnosť, potom splnia návrhy interiéru rustikálnych kuchýň  dokonale vaše predstavy.

Rustikálne kuchyne predstavujú štýl, ktorý pripomína návrat ku všetkému, čo symbolizuje vidiek a prírodu. Nábytok s patinou a veci, ktoré by mohli rozprávať príbehy. Prírodné materiály ako drevo a kameň doplnené romantickými vzormi, prírodné a pastelové farby - to všetko dokáže privolať kúzlo starých čias.

Rustikálne kuchyne na mieru

Štýlové rustikálne kuchyne pre vás zrealizujeme na mieru. Od návrhu až po jej montáž. Do návrhov klasických rustikálnych kuchýň vnášame naše skúsenosti a znalosti a estetické cítenie moderných princípov interiéru. Preto rustikálne kuchyne od nás majú dokonalú funkčnosť skrytú za unikátny štýl.

Pokiaľ ide o rustikálny dizajn kuchyne, existuje veľa rôznych spôsobov, ako na to. Kľúčom je nájsť dizajn, ktorý vyhovuje vášmu osobnému štýlu a vkusu. Inšpiráciu pre váš rustikálny dizajn kuchyne môžete nájsť v našich realizovaných návrhoch.  Rustikálne kuchyne sú čoraz populárnejšie a my sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť rustikálnu kuchyňu po ktorej túžite.

Snažíme sa o sledovanie moderných trendov a inovatívnych technológií v segmente kuchýň. Vo výrobnom programe nájdete všetky luxusné prevedenia od moderných po rustikálne kuchyne. V rovnakom designe aj kvalite navrhneme a zrealizujeme zvyšnú časť interiéru, ako je jedáleň, obývacia izba, predsieň alebo vstupná hala.

Prečo rustikálne kuchyne na mieru od LUAL STUDIO?

V LUAL STUDIO pre vás navrhneme rustikálnu kuchyňu na mieru podľa vašich predstáv. Pracujeme iba s materiálmi najvyššej kvality. Naše služby zahŕňajú nielen návrh kuchynskej linky, ale aj celého interiéru miestnosti, plánovanie, zhotovenie vizualizácií a finálnu montáž. Rustikálne riešime nielen z pohľadu dizajnu, ale dávame si záležať na funkčnom riešení.

Vintage návrhy kuchyne v posledných rokoch získavajú opäť na popularite. Pôsobia veľmi príjemne a premenia váš dom či byt v útulný a teplý domov. Vintage kuchyne sú prepracované do posledného detailu a starostlivo dbajú na svoj tradičný štýl, ktorý prekonáva všetky módne trendy. Hodia sa ako do vidieckeho prostredia, bytu, rodinného domu, tak do luxusnej rezidencie.

Kuchye Provence

Kto by si nezamiloval nádherný štýl, ktorý k nám prišiel z južného Francúzska? Štýl, ktorého charakteristickými črtami sú útulnosť, vzdušnosť, svetlosť a pre túto nádhernú krajinu typická vôňa levandule. Provensálska kuchyňa sa stala inšpiráciou nielen v domoch, ale aj v bytoch.

Kuchyne Provence sú inšpiráciou pre jednoduché zariadenie vo vidieckom štýle, ktoré sa čím ďalej tým viac stáva moderným. Všetko sa nesie v súlade s harmóniou a eleganciou.

Provensálsky štýl kuchyne

Rustikálne kuchyne, provence či vo vidieckom štýle. Rustikálne kuchyne nie sú už len doménou  chalupy ale stávajú sa čoraz častejšie aj súčasťou domu  v meste. Rustikálne kuchyne dokážu priamo zvádzať a nechať sa štýlom uniesť aj do obytného priestoru. Nábytok v tradičnom rustikálnom poňatí dokáže rozprestrieť pohodu kdekoľvek dovolíte!

Kuchyňa v štýle Provence je charakteristická nezameniteľným štýlom a eleganciou. Provensálske kuchyne dokážu vytvoriť miesto harmónie a útulného prostredia. Obľúbené' sú krémové, smotanové, vanilkové ale aj iné pastelové farby. 

Provensálska kuchyňa je zdobená jednoduchosťou a svetlými farbami. Pracuje sa s voľnými priestormi v podobe dekorácií na kuchynskej linke a otvorených políc. Dobre navrhnutá provensálska kuchyňa vie byť veľmi praktická. Ponúka dostatočný úložný a pracovný priestor. Pre inšpiráciu si pozrite naše návrhy provensálskych kuchýň.

Naše dizajnérske štúdio vám môže pomôcť vytvoriť perfektnú rustikálnu kuchyňu pre váš domov, doplnenú všetkým vybavením a funkciami, ktoré si prajete. S našou pomocou môžete mať rustikálnu kuchyňu svojich snov bez toho, aby ste obetovali luxus alebo kvalitu, po ktorej túžite. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o našich službách a o tom, ako vám môžeme pomôcť vytvoriť dokonalú rustikálnu kuchyňu.

Návrh a realizácia na kľúč

Naše dizajnové interiérové štúdio ponúka komplexné služby od prvého návrhu až po finálnu realizáciu. Náš tím skúsených dizajnérov a remeselníkov pracuje s vášňou a odbornosťou, aby premenil vaše predstavy o rustikálnej kuchyni na realitu. Ponúkame individuálny prístup, pričom každý projekt je pre nás jedinečnou výzvou, ktorá zohľadňuje osobné preferencie a špecifiká priestoru.

Návrhy interiéru vintage kuchýň

Spoznajte s nami hlavné znaky vintage a nájdite inšpiráciu nielen pre vintage kuchyne, ale aj iné miestnosti v interiéri. Vintage štýl kuchyne sa nenavracia na celkom konkrétne designy, ale koncentruje čaro starých časov, ktoré premieta do produktov súčasnosti.

Potrebujete návrh rustikálnej kuchyne 
podľa súčasných trendov?

Vintage a rustikálne kuchyne majú stále viac priaznivcov. Je to predovšetkým tým, že často na rozdiel od moderných strohých a lesklých kuchýň vyžarujú teplo, oblé tvary u rustikálnych kuchýň pôsobia domáckym až romantickým dojmom. V súčasnej dobe si ich zákazníci nechávajú navrhovať aj do bytov či rodinných domov.

Pre priaznivcov osvedčeného dizajnu sú tým pravým retro kuchyne. Retro dizajn je stále nadčasový a nikdy nevyjde z módy. Rovnako tak si veľmi zakladá na praktickosti a dokonalej funkčnosti každého prvku. Pre vintage kuchyne sú typické oblé tvary nábytku, živé farby, keramické obklady s pestrými vzormi a v neposlednom rade dizajnové spotrebiče.

Rustikálne kuchyne sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili ako v prírode. Prírodné prvky ako drevo a kameň vytvárajú pocit textúry a tepla. Rustikálne kuchyne majú tiež vintage alebo retro nádych, ktorý sa môže odraziť v dekoráciách kuchyne. Naše rustikálne kuchyne sú navrhnuté s ohľadom na funkčnosť a štýl.

Tipy, ktoré pomôžu docieliť vintage štýl

Prvým z nich je matný povrch. Kuchynská linka z matného povrchu, najlepšie z dreva, to je základ. Aj výrazné dvierka či úchytky dvierok môžu z linky urobiť unikátný kuchynský objekt. Ďalšou nevyhnutnou súčasťou návrhu vintage kuchyne sú prírodné materiály, napríklad kameninová, keramická či drevená podlaha. Rovnako tak pomocou vybavenia alebo jednotlivých doplnkov v kuchyni je možné prebudiť romantické čaro.

V LUAL STUDIO veríme, že návrh interiéru je o viac než len o dizajne. Je to o pochopení vašej vízie a o vytváraní prostredia, ktoré vám vyhovuje a s ktorým sa cítite spokojní. Sme tu, aby sme vám poskytli odborné poradenstvo a pomoc pri každom kroku navrhovania a realizácie vašej rustikálnej kuchyne.

Návrh interiéru - kuchyne v rustikálnom a  modernom štýle

Nechajte sa inšpirovať našimi návrhmi rustikálnych kuchýň v rôznych motívoch. V prípade záujmu o vytvorenie vlastného návrhu kuchyne nás neváhajte kontaktovať.

Návrh vintage kuchyne - informácie a cenová ponuka